"Časopis nejen pro fotbalové odborníky"

Druhé číslo časopisu Fotbal a trénink 2016

Středa, Červenec 13, 2016

Druhé číslo časopisu Fotbal a trénink 2016
se také zabývalo prognózami k právě zahajujícímu ME ve Francii.

Časopis se soustředil především na informování o dvou velmi vydařených akcích a to:

Společné konference Deníku Sport a UČFT konané dne 9. května v Benicích, na které za aktivní účasti členů elitní skupiny trenérů UČFT v čele s prezidentem unie Vernerem Ličkou, své poznatky do diskuze připojili Jaroslav Hřebík, Vítězslav Lavička, Luboš Kozel, Jindřich Trpišovský. Zajímavé postřehy k jednotlivým týmům sdělili i úspěšní reprezentanti z nedávných ME Pavel Kuka i Milan Baroš (se skutečným vývojem ME ve Francii lze konfrontovat na str. 4-8).

Mezinárodním semináři Unie fotbalových trenérů Slovenska, který se pod názvem ZONOVÝ PRESSING, uskutečnil za velkého zájmu trenérů nejen ze Slovenska, ale i z Moravy o týden později tj. 16. května v Trenčíně. Na této akci participovala i UČFT, jeden z hlavních přednášejících byl i viceprezident unie Jaroslav Hřebík se svou přednáškou i praktickou ukázkou systému: Presink kyvadla a pumpy. Zajímavé bylo i vystoupení italského odborníka Massimo Lucchesiho. Hlavním garantem a protagonistou semináře byl prezident USFT Laco Borbely (uvádíme na str. 12 - 15).

Z kuchyně úspěšných trenérů Claudio Ranieri vítěz anglické Premier Ligy Leicester City přináší tréninková cvičení Zdenek Sivek a s vítězným trenérem české Synot ligy FC Viktoria Plzeň vedl rozhovor Jaromír Votík.
Věříme, že vás zaujmou i všechny ostatní články…!

9. srpna se sejde redakční rada, ke kontrole realizace tištěného časopisu FOTBAL a TRENINK SPECIÁL 2016 a samozřejmě i k zajištění obsahu elektronického časopisu čísla 3/2016.