"Časopis nejen pro fotbalové odborníky"

FOTBAL a TRÉNINK č. 4/2018

Sobota, Prosinec 29, 2018

FOTBAL a TRÉNINK č. 4/2018

vyšlo těsně před vánočními svátky. Přináší především velmi zajímavý rozhovor s novým trenérem reprezentace ČR Jaroslavem Šilhavým.

 

 

Z obsahu časopisu vybíráme,           úvodní rozhovor P. Hartmana s Jaroslavem Šilhavým o jeho vizi práce s reprezentačním týmem ČR, který proběhl po absolvování první časti jeho angažmá, kdy se mu podařilo konsolidovat herní projev mužstva i výsledkově uspět v Lize národů.

Do kapitoly Profesionální fotbal přispěli:                Dalšími velmi zajímavými ukázkami, tentokrát z tréninkové praxe FC Barcelona - týmu do 19 let, tradičně pro FaT Zdeněk Sivek. O odborné analýze hry brankářů na MS 2018 v Rusku přednesené na německé konferenci BDFL referuje Václav Mrázek.

V kapitole mládežnický fotbal jsme se zaměřili na nácvik a rozvoj koordinačních dovedností a schopností:

  • Antonín Barák: Trénink pro kategorii U14,
  • Milan Šimoníček: Trénink pro kategorii U6 -11,
  • Daniel Franc a Pavel Frýbort: bez rozlišení kategorií.

V kapitole Zkušenosti ze zahraničí:                     na straně 17-22 poskytl velmi zajímavé informace ze summitu Leders Sport Performance z amerického Chicaga Michal Ježdík.

Ze Sympozia AEFCA, které se konalo v listopadu tentokrát v turecké Antalyi referuje Roman Michálik.

Významné životní jubileum 70 let viceprezidenta UČFT Ing. Jaroslava Hřebíka  připomínáme na straně 35 zamyšlením Pavla Hartmana.

Nepřehlédněte  tradiční  informace z AEFCA, ani Aktuality z UČFT. 

Výše celoročního předplatného elektronického časopisu FaT pro rok 2019 bude upřesněna v průběhu měsíce ledna 2019. Přesné informace najdete na: www.casopis-fotbalatrenink.cz, i na oficiálním webu UČFT: www.ucft.eu .

INFO sestavil Jiří Křenek